неділя , 26.09.2021

На Прикарпатті повідомили про підозру організованій групі дилерів, які збували наркотики через інтернет (ФОТО)

Злочинна група, до складу якої входило шестеро осіб, збувала наркотичні засоби та психотропні речовини на території Прикарпаття

На початку квітня поточного року детективи слідчого управління ГУНП спільно із працівниками управління протидії наркозлочинності ГУНП під процесуальним керівництвом прокуратури Івано-Франківської області затримали групу осіб, які займалися розповсюдження особливо небезпечних наркотичних засобів через інтернет-месенджер «телеграм-канал», інформують в обласній поліції.

До складу злочинної групи входили троє осіб віком 23-25 років, які являлись жителями обласного центру та Калуського району.

Встановлено, що організована група налагодила розгалужену мережу систематичного збуту особливо небезпечних наркотичних засобів. Свій «товар» вони збували на території м. Івано-Франківська та м. Калуша шляхом приховання на місцевості – в так звані «закладки».

Під час проведення обшуків у помешканнях затриманих вилучено розфасовані у пакетики особливо небезпечні наркотичні засоби, ваги, засоби для подріблення, матеріали для фасування, банківські картки на які здійснювалось надходження коштів від незаконного збуту наркотичних засобів, рекламні стікери «телеграм-каналу», через який здійснювався збут наркотичних засобів.

Крім того, в ході обшуку вилучено більше 30 рослин коноплі, які учасники організованої групи вирощували з метою виготовлення та збуту наркотичних засобів.

Усіх учасників організованої групи затримано, повідомлено їм про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 307, ч. 1 ст. 306, ч. 2 ст. 310, ч. 2 ст. 317 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*