субота , 08.08.2020

ФК «Прикарпаття» відкрив набір до юнацької команди 14-річних

Команда дебютує у вищій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги України

Команда СДЮСШОР «Прикарпаття» (юнаки 2007 року народження) є беззаперечним обласним лідером серед своїх однолітків. Крім цього, є багаторазовим переможцем і призером міжнародних та всеукраїнських турнірів.

Головний тренер команди – відомий футболіст Олександр Микуляк, який забезпечує якісний навчально-тренувальний процес.

У новому сезоні 2020/2021 рр. команда U-14 СДЮСШОР «Прикарпаття» дебютує у Вищій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги України.

Перед командою буде завдання пробитися до фінальної частини цих змагань. Також планується стартувати у Дитячо-юнацькій футбольній лізі Івано-Франківської області у вікової категорії U-14 та у кількох престижних міжнародних турнірах, повідомляє пресслужба МФК “Прикарпаття”.

Наші амбітні плани вимагають підсилення футбольної команди як окремими польовими гравцями, так і воротарями. Тож клуб запрошує юнаків з області на відбір.

На першому етапі відбору оцінюватимуться швидкісні якості гравця та робота з м’ячем, на другому – буде проведена коротка двостороння гра. Усе це відбуватиметься на полі з трав’яним покриттям. Тож необхідно з собою мати відповідне екіпірування.

Відбір проводитиметься 4 серпня (вівторок) з 12-00 години на стадіоні «Наука» за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 144 (позаду Коледжу фізвиховання поруч з міським озером).

Деталі за телефоном: (050) 1966700 – головний тренер Микуляк Олександр Васильович.

Читайте також:

Дюбют VAR для франківчан: «Прикарпаття» вперше гратиме під відеонаглядом

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*