неділя , 26.09.2021

Фільм “БанДіти”: нова роль Ірми Вітовської

Прем’єра стрічки з бюджетом 12 млн грн запланована на березень 2022 року

Повнометражна пригодницька комедія “БанДіти” за сценарієм режисера і продюсера Володимира Нагорного присвячена дітям, які потрапляють у дорослі обставини.

Майбутня стрічка має важливу соціальну місію — привернути увагу до проблем дітей-сиріт.

Роботу над фільмом, режисеркою якого виступила Яна Антонець, розпочала українська компанія “Трумен Продакшн”.

Головні дорослі ролі в сімейній комедії зіграють заслужені артисти України — художній керівник театру “Маски-шоу” Георгій Делієв та володарка багатьох національних премій з кіномистецтва (у тому числі “Золота дзиґа” 2020) Ірма Вітовська-Ванца.

“БанДіти” — це історія про директора невеличкого дитячого будинку Сан Санича, який впевнений, що без нього діти обов’язково потраплять у біду. І раптом біда стається з ним самим — Сан Санич опиняється в лікарні, а дитбудинок закривають начебто через аварійний стан. Вихованці беруть справу у свої руки — створюють “банду” і наважуються на авантюру для відновлення справедливості.

Історія присвячена дітям, які потрапляють у дорослі обставини й вдаються до крайнощів заради досягнення мети, проте моральні та сімейні цінності перемагають.

“Фільм сімейний, про справжні людські цінності. Про те, що ми інколи надаємо більшого значення матеріальному, забуваючи, що найдорож­че — сім’я, друзі, рідні, близькі та всі, хто поруч”, — розповів Георгій Делієв.

Режисер фільму — Яна Антонець, сценарій — Володимир Нагорний, Віктор Семернін та Іван Поляков, оператор — Ярослав Пілунський, продюсер — Валерій Калмиков.

Наразі проект перебуває на етапі препродакшена і бере участь у І етапі Тринадцятого конкурсного відбору Держкіно за напрямом “Ігрові повнометражні фільми-дебюти”. Загальний бюджет стрічки — 12 млн грн. Прем’єра запланована на березень 2022 року.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*