субота , 28.05.2022

795 балів: учень з Перегінська найкраще склав ЗНО

Олександр Люклян набрав рекордну кількість балів із чотирьох предметів: українська мова і література — 200 балів, математика — 200 балів, англійська мова — 199 балів, фізика — 196 балів

Цього року, порівнюючи з минулим, на ЗНО суттєво побільшало 200-бальників.

Про це вчора повідомили на пресбрифінгу в МОН за попередніми результатами ЗНО.

На основну сесію ЗНО цього року зареєструвалось 379 493 особи.

Учасники могли скласти тести з чотирьох навчальних предметів, серед яких два обов’язкові: українська мова і література та історія України чи математика, а два на вибір. Для вибору були запропоновані: біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови.

Загалом було проведено 913 995 тестувань – це 74,5 % від запланованої кількості.

“Традиційно найпопулярнішими навчальними предметами стали українська мова і література, історія України та математика. Також цьогоріч учасники активно обирали географію, англійську мову та біологію. Менше зареєстрованих було з фізики, хімії, іспанської, німецької та французької мов”, – зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Кількість осіб, які набрали максимальний тестовий бал і отримали оцінку 200 балів цього року, — 447, це більше на 63%, ніж минулого. Найбільше “відмінників” із математики — 142 особи. На другому місці — англійська мова, 84. Кількість учасників, які отримали найвищий бал з фізики, — 60, тоді як минулоріч їх було лише 4.

“Один з учасників — учень звичайної сільської школи — набрав рекордну кількість балів із чотирьох предметів: українська мова і література — 200 балів, математика — 200 балів, англійська мова — 199 балів, фізика — 196 балів. Ми вітаємо всіх відмінників”, — зазначив Сергій Шкарлет.

Це Олександр Люклян, випускник Перегінської школи №1, що на Рожнятівщині.

“Я не думаю, що є загальна рекомендація, яка підійшла би для всіх, але я думаю, що одним з ключових моментів є впевненість в собі. Хто як планує скласти, той зазвичай так і складає”, – переконаний випускник.

Хлопець розповів, що користувався послугами репетитора лише з англійської ще до карантину.

Також Олександр запевнив 5 Канал, що два місяці карантину позитивно вплинули на підготовку до ЗНО.

Читайте також:
Відразу троє випускників у Богородчанах набрали на ЗНО з хімії 200 балів

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*