неділя , 19.09.2021

У Ворохті трагічно загинув колишній керівник рятувальників Івано-Франківщини

Нещасний випадок трапився 21 червня у Ворохті – від ураження електричним струмом загинув колишній начальник Головного управління МНС України в Івано-Франківській області Микола Джумаджук.

Прикарпатські рятувальники у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Джумаджука Миколи Васильовича

21 червня 2020 року трагічно пішов з життя колишній начальник Головного управління МНС України в Івано-Франківській області генерал-майор служби цивільного захисту Джумаджук Микола Васильович.

Микола Васильович народився 14 листопада 1971 року в селищі Ворохта Яремчанської міської ради Івано-Франківської області.

Закінчив Львівське пожежно-технічне училище, де навчався за спеціальністю «Протипожежна техніка та безпека». Згодом продовжив навчання у Харківському інституті пожежної безпеки, який закінчив у 1999 році.

Понад 20 років присвятив порятунку життя людей. Свій трудовий шлях розпочав у вересні 1992 року на посаді начальника караулу 13-ї самостійної державної пожежної частини м. Яремча. Рухаючись кар’єрними щаблями, у лютому 2008 року Микола Васильович став очільником Івано-Франківського гарнізону.

“Варто згадати паводок на заході України — стихійне лихо, що сталося влітку 2008 року через інтенсивні грозові дощі. Тоді, внаслідок сильних злив, рятувальники надавали допомогу на території області. У ці дні головний рятувальник Прикарпаття перебував у всіх критичних місцях та допомагав рятувати людей.

У пам’яті всіх, хто працював разом зі Миколою Васильовичем, він залишиться висококваліфікованим фахівцем, мудрим керівником, хорошим другом, доброзичливою людиною”, – сумують колеги.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*