понеділок , 26.09.2022

Трагедія у Яблуниці: рятувальники витягнули з річки тіло загиблої жінки, чоловіка іще шукають

Прикарпатські рятувальники витягнули з річки Білий Черемош тіло жінки, яка загинула внаслідок падіння автомобіля.

Пошуки чоловіка, який також був у салоні наразі іще тривають.

Нагадаємо, 22 червня о 00:12 до Оперативно-координаційного центру Управління ДСНС в області надійшло повідомлення про те, що посеред річки Білий Черемош в селі Яблуниця Верховинського району знаходиться легковий автомобіль.

За словами місцевих жителів невідомий голос просить про допомогу. За попередньою інформацією, автомобіль, рухаючись по місцевій дорозі зі сторони села Гринява в село Яблуниця Верховинського району, з’їхав в русло річки Білий Черемош.

До місця події було направлено відділення Державної пожежно-рятувальної частини №12 смт. Верховина та мобільну оперативну групу Верховинського РВ Управління ДСНС в області у складі 5 чоловік на 1 одиниці техніки.

Згодом до місця події направлено водолазно-рятувальне відділення Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області у складі 7 чоловік на 2 одиницях техніки.
За інформацією поліції, в автомобілі, що впав у річку знаходилося двоє осіб, – чоловік та жінка.

Станом на 13:42 автомобіль понесло вниз за течією річки. За попередньою інформацією, в автомобілі знаходиться тіло загиблої особи, зазначили рятувальники ДСНС.

О 14:12 під автомобільним мостом в селі Черемошна вниз за течією понесло тіло чоловіка. Транспортний засіб візуально не спостерігається.

О 15:32 в селі Черемошна працівники Верховинського пошуково-рятувального відділення витягнули з річки Білий Черемош тіло жінки.

До проведення робіт залучено 14 чоловік особового складу, 3 одиниці техніки, в тому числі 1 човен.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*