п’ятниця , 17.09.2021

Прикарпатці за місяць купили нових авто на 2 млн доларів

У травні в Івано-Франківську та області зареєстрували 80 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $25 тис.

Сума витрат минулого місяця в регіоні склала $2 млн без врахування вартості додаткового обладнання.  Найпопулярнішою маркою була Renault, яких зареєстрували 23 авто на суму $370 тис. Також попитом користувалися Toyota і Kia, – повідомляє Панорама з посиланням на сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Бестселером на Прикарпатті став кросовер Renault Duster. Крім нього були популярними Kia Sportage і Toyota RAV4.

Серед зареєстрованих авто 30% – машини з дизельними моторами, а середній об’єм двигуна становив 1,9 тис сантиметрів кубічних.

Загалом у травні в Україні зареєстрували майже 5,9 тис нових автомобілів на $180 млн без врахування вартості додаткового обладнання. Серед зареєстрованих авто було 18 Mercedes-Benz G-Class, два Porsche 911 та по одному Bentley Flying Spur і Bentley Continental GT.

Нагадаємо, у квітні в Івано-Франківську та області зареєстрували 45 нових автомобілів. Це на 46% менше ніж в аналогічний період минулого року. Сума витрат у квітні в регіоні склала $1,6 млн.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*