вівторок , 24.11.2020

Потоп у Лісному Хлібичині: на Прикарпатті залило водою дорогу Н-10 Стрий-Чернівці (ФОТО)

Через випадання інтенсивних опадів на території Івано-Франківської області в селі Лісний Хлібичин Коломийського району різко піднявся рівень води у місцевому потічку.

Внаслідок цього більше 10 житлових будинків опинилися у воді, інформують у прес-службі Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Наразі правоохоронці забезпечують безпеку дорожнього руху, оскільки обабіч дороги знаходяться спеціальні автомобілі Управління ДСНС в області та здійснюють охорону громадського порядку. Крім того, поліцейські евакуюють місцевих жителів, допомагають їм та витягують з води свійських тварин.

Правоохоронці звертаються до водіїв із проханням тимчасово утриматися від поїздок на дорозі Н-10 Стрий-Чернівці-Мамалига через Лісний Хлібичин у зв’язку зі складними погодними умовами – там на дорозі вода. Проїхати можна тільки на вантажному транспорті.

Поліція звертається до водіїв з проханням без нагальної потреби не їхати з дому та стежити за повідомленнями щодо стану проїзду по дорогах Прикарпаття. Потрібна допомога – телефонуйте 102!

Читайте також:
Трагедія у Яблуниці: рятувальники витягнули з річки тіло загиблої жінки, чоловіка іще шукають

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*