четвер , 23.09.2021

Падіння електроопори: майже сто населених пунктів на Прикарпатті мали проблеми з електроенергією (фото)

Протягом ночі, 11 червня, повністю без електропостачання в різний час були 69 населених пунктів області, 28 – вимикались частково

Негода, що не вщухала протягом ночі з 11 на 12 червня, стала причиною нічних аварійних вимкнень в одинадцяти районах області.

Так, потягом ночі, 11 червня, повністю без електропостачання в різний час були 69 населених пунктів області, 28 – вимикались частково.

Станом на 12:00 повністю без електропостачання залишаються 3 населені пункти Долинського району – села Корпивник, Новий Мізунь та Старий Мізунь.

«Наразі електропостачання в області практично повністю відновлено. Залишились поодинокі вимкнення на лініях 0,4 кВ, які ліквідують за лічені години. Трохи складніша ситуація у Долинському районі. Вночі річка Мізунь вийшла із берегів, підмивши опору лінії електропередачі. Падіння опори спричинило знеструмлення трьох сіл, але погодні умови дозволяють бригадам провести ремонтні роботи, тому до кінця дня у селах відновиться електропостачання” – , йдеться у дописі.

Також синоптики попереджають про збереження складних погодних умов на території області – весь наступний тиждень Прикарпаття чекають грози.

Читайте також:

На Прикарпатті випав град з куряче яйце (фото)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*