субота , 25.09.2021

На Снятинщині поліція припинила діяльність підпільного грального бізнесу

Правоохоронці вилучили 22 системних блоки, які використовувались для ведення грального бізнесу

У Снятині правоохоронці виявили факт незаконного надання послуг у сфері грального бізнесу та вилучили комп’ютерну техніку.

13 червня оперативними працівниками Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області спільно з правоохоронцями Снятинського відділення поліції викрито діяльність грального закладу, який незаконно функціонував на території районного центру.

Під час слідчих дій в приміщенні грального закладу правоохоронці вилучили 22 системних блоки, які використовувались для ведення грального бізнесу.

Діяльність незаконного закладу припинена, а ігрове обладнання направлено на експертизу.

Наразі проводяться усі необхідні заходи щодо встановлення осіб, причетних до організації та підтримки функціонування незаконного закладу.

За фактом надання незаконних послуг у сфері грального бізнесу слідчі розслідують кримінальне провадження за ч.1 ст. 203-2 «Зайняття гральним бізнесом» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 10 тисяч до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання. Досудове розслідування триває.

Триває слідство.

Правоохоронці Івано-Франківщини звертаються до громадян повідомляти про заклади грального бізнесу: якщо ви бачите, що такі заклади функціонують, негайно повідомляйте про це на лінію “102” для оперативного та належного реагування.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*