п’ятниця , 17.09.2021

На Прикарпатті підтоплено понад 7000 домогосподарств (фото)

Поліцейські Прикарпаття продовжують ліквідовувати наслідки негоди

На Івано-Франківщині через негоду частково підтоплено 570 населених пунктів, в 15 районах та Івано-Франківську затоплено 7261 домогосподарство.

Правоохоронці продовжують надавати допомогу громадян, які стали заручниками негоди.

Поліцейські та рятувальники заходять до кожного будинку та перевіряють, чи не залишилися там у небезпеці люди або домашні тварини, допомагають з підтоплених житлових будинків виносити вціліле майно громадян, продовжують забезпечувати охорону публічного порядку, а на дорогах регулюють рух транспорту на проблемних територіях.

Так, станом на 9 годину 24 червня найбільше від опадів постраждали такі населені пункти районів області Коломия, Верховина, Богородчани, Калуш, Тисминиця, Долина, Рожнятів, Косів, Тлумач, Яремче, Надвірна, Городенка, Снятин, Галич, Рогатин та місто Івано-Франківськ.

Через негоду і підняття рівня води у річках перекрито рух транспортним засобам у Галицькому та Тлумацькому районах, а саме перекрито рух на автомобільному мосту через Дністер на трасі Н-09 “Львів-Івано-Франківськ” та автодорогу регіонального значення Р-18 «Івано-Франківськ –Тернопіль» у с.Нижнів.

Також 18 населених пунктів без електропостачання.

Організовано цілодобову роботу штабу. Поліцейські охороняють помешкання громадян, аби уникнути мародерства.

Правоохоронці та рятувальники роблять все можливе, щоб допомогти постраждалим та нікого не залишити один на один із негодою. Якщо потрапили у небезпеку та потрібна допомога – телефонуйте на «102».

Читайте також:

Затоплене Прикарпаття оглянув з повітря прем’єр (фото)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*