четвер , 09.07.2020

Газ в обхід лічильника: за несанкціонований вріз мешканець Городенки може отримати штраф 300 тис грн

При демонтажі газового лічильника на повірку в мешканця приватного будинку в Городенці газовики виявили незаконну врізку

Власник облаштував врізку у ввідний газопровід в обхід лічильника. І таким чином споживав необлікований газ.

“Такими діями порушник не лише завдав суттєвих збитків підприємству, але й поставив під загрозу своє життя та життя оточуючих мешканців. Оскільки самовільне втручання в систему газопостачання може призвести до витоків, накопичення газу і, як наслідок, – вибуху. Завдяки вчасному виявленню такого факту фахівцям «Івано-Франківськгазу» вдалося попередити аварійну ситуацію. А порушнику, згідно з вимогами законодавства, доведеться відшкодувати завдані збитки.  Розмір відшкодування за таке порушення може складати від 200 до 300 тис. грн”, – повідомили у пресслужбі «Івано-Франківськгазу».

«Ми постійно здійснюємо перевірки для виявлення фактів крадіжок газу. Для цього застосовуємо як сучасне обладнання, так і проводимо аналітику обсягів споживання газу. Наприклад, якщо в якомусь домоволодінні обсяги споживання суттєво знизилися та не відповідають встановленим газовим приладам, є підстави провести перевірку», – розповідає комерційний директор АТ «Івано-Франківськгаз» Віктор Кедик.

Загалом з початку 2020 року виявлено 43 втручання в лічильники газу та 5 несанкціонованих врізок.

Читайте також:

Без газу 134 будинки — в Городенківському районі чоловік пошкодив газопровід

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*