четвер , 23.09.2021

3400 доларів хабара: на Прикарпатті голову ОТГ затримали правоохоронці (ФОТО)

Правоохоронці задокументували причетність одного з голів ОТГ Прикарпаття до кримінального правопорушення, пов’язаного з неправомірною вигодою

У межах кримінального провадження поліцейські встановили, що посадовець вимагав у мешканця області  неправомірну вигоду в сумі 3400 доларів США за прийняття рішення про встановлення на території  ОТГ обʼєктів реклами (білбордів і сітілайтів).

18 червня голову ОТГ затримали у порядку ст. 208 КПК України за одержання частини неправомірної вигоди в сумі 3000 доларів США. Окрім коштів правоохоронці вилучили відповідні рішення сесії сільської ради ОТГ про надання дозволу на встановлення рекламних обʼєктів.

Кримінальне провадження відкрите за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з її вимаганням).

Правоохоронці проводять першочергові невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу. Якщо провину очільника ОТГ доведуть в суді, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*