середа , 21.02.2024

14 і 10 років позбавлення волі — на Прикарпатті суд виніс вирок за жорстоке вбивство

Прокуратура відстояла в апеляційному суді покарання за вбивство, вчинене групою осіб за попередньою змовою

У судовому засіданні встановили, що у березні 2016 року між чоловіками віком 41, 26 років та 17-річним неповнолітнім виник конфлікт, у ході якого двоє молодших вирішили позбавити життя найстаршого з них, інформує прокуратура області.

Вони завдали потерпілому численних ударів у різні частини тіла, а коли останній втратив свідомість, з метою приховання слідів злочину, облили його тіло горілкою та підпалили. Від отриманих травм потерпілий помер у лікарні через декілька днів.

Зловмисники свою вину у вчиненні інкримінованого їм злочину не визнали. Втім колегія суддів апеляційної інстанції погодилась із доводами прокурора та залишила без змін вирок суду, згідно з яким старшому із засуджених призначено покарання у виді 14 років позбавлення волі, а молодшому – 10.

За участю Тлумацького відділу Тисменицької місцевої прокуратури суд апеляційної інстанції залишив без змін судове рішення стосовно чоловіків, які за попередньою змовою групою осіб вчинили вбивство людини (п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України).

Читайте також:

7 років за вбивство 87-річної матері отримав житель Калуського району

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*