четвер , 09.07.2020

В Івано-Франківську у “Вікні життя” знайшли недоношеного малюка

У вівторок, 2 червня, близько 18.00 в Івано-Франківську у “Вікні життя”, що у міській дитячій лікарні знайшли немовля.

Про це повідомили на сторінці Івано-Франківської МДКЛ у Фейсбуці.

“Вікно життя” – спеціальний пункт, де жінка, яка хоче відмовитися від новонародженої дитини, анонімно може залишити своє немовля. Цей бебі-бокс може запобігти випадкам, коли немовля залишають у небезпеці, а також допомогти жінці уникнути суспільного осуду. З 2014 року діє “Вікно життя” у КНП “МДКЛ” Івано-Франківської міської ради.

За час його існування не було жодної дитини. І ось 02.06.2020 р. близько 18.00 спрацьовує сигналізація і за мить медичні працівники знаходять там новонародженого малюка. Недоношений хлопчик вагою 2 400 грамів та зростом 46 см, поруч упаковка памперсів та банка з дитячим харчуванням”, – йдеться у повідомленні.

Малюка оглянули черговий лікар та реаніматолог. На щастя, здоров’ю та життю дитини нічого не загрожувало.

Відповідно до статуту заклад обслуговує дітей з 28 днів життя, тому для детального обстеження та подальшого спостереження дитину переведуть у спеціалізоване відділення для новонароджених обласної дитячої клінічної лікарні.

“Сподіваємося, що малюк буде рости здоровим та щасливим, і обов’язково відчує турботу та тепло материнських рук”. – зазначається у повідомленні.

Читайте також:
Які імена були найпопулярнішими на Івано-Франківщині у травні?

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*