п’ятниця , 12.07.2024

Зеленський продовжив заборону соціальних мереж “ВКонтакте“ та “Одноклассники”

Заборону ряду російських Інтернет-ресурсів продовжено іще на три роки

Президент України Володимир Зеленський продовжив на три роки заборону на російські Інтернет-ресурси, зокрема соціальні мережі “ВКонтакте” та “Одноклассники”. Про це йдеться у відповідному указі, який розміщений на сайті глави держави.

Таким чином, президент увів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони від 14 травня «Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Нагадаємо, 13 травня у РНБО повідомили, що підтримали пропозицію щодо продовження заборони російських ресурсів, зокрема «Mail.ru», «ВКонтакте» та «Одноклассники».

Цього ж дня Верховна Рада України схвалила заборону на російські соціальні мережі і рекомендувала Раді національної безпеки і оборони продовжити санкції.

Нагадаємо, указ про нові санкції Ради національної безпеки та оборони України, які передбачають блокування доступу до російських соцмереж “ВКонтакте” і “Однокласники”, а також сервісів “Яндекс”, “Mail.ru” та низки інших ресурсів у травні 2017 року підписав тодішній президент України Петро Порошенко.