середа , 29.09.2021

У Польщі спіймали українця, який був куратором суїцидальної гри “Синій кит”

Поліція польського міста Познань затримала громадянина України за те, що схиляв дітей до завдання собі ушкоджень та самогубств.

24-річний українець був куратором суїцидальної гри, яка за правилами дуже подібна до відомої гри «Синій кит», повідомляє Zaxid.net з посиланням на польський телеканал TVP3.

«Гра полягала на виконанні завдань, обумовлених “Куратором”. Спершу це були, здавалось би, невинні завдання, наприклад, надсилання фото кита. З кожним наступним етапом завдання ставили все більш небезпечними. Наприклад, чоловік наказував дітям дивитись драстичні, психоделічні фільми або надіслати фото, де учасники сидять на вікні багатоповерхівки. Наступні завдання були пов’язані із самоскаліченням різних частин тіла згідно з правилами гри, останнім завданням мало бути самогубство», – розповіла Івона Ліщинська, підкомісар познанської поліції.

Поліція інформує, що у групі, яку українець утворив у популярній російській соцмережі VKontakte, були в основному російськомовні діти. Але також було двоє дітей з території Польщі – це дівчата, які жили біля Познані та з Нижньої Сілезії. Одна з них – громадянка України, на її тілі поліцейські виявили багато слідів від самоскалічення.

Про діяльність українця польську поліцію повідомили установи із Санкт-Петербурга. Після цього поліцейські з відділу боротьби із кіберзлочинністю познанської поліції затримали чоловіка на територія белхатовського повіту у Лодзькому воєводстві.

Слідство у справі веде районна прокуратура Познань-Вільда. Громадянину України оголосили підозру у схилянні неповнолітніх до самоскалічення і самогубства. Поліція і прокуратура проситиме суд про тимчасовий арешт підозрюваного.

Читайте також:
Перша країна Європи оголосила про завершення епідемії коронавірусу

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*