неділя , 26.09.2021

Трактор і вантажівку вилучили у двох прикарпатців, які незаконно добували пісок (ФОТО)

Правоохоронці задокументували факти незаконного видобування корисних копалин на Снятинщині і Калущині і розпочали досудове розслідування.

Про це інформують у секторі комунікації поліції Івано-Франківщини, передає Панорама Прикарпаття.

Зокрема, 20 травня працівники поліції спільно з рибохороною на території обслуговування виявили трактор, який на прибережній зоні річки “Прут” здійснював незаконне навантаження піщано-гравійної суміші у с. Тулуків Снятинського району. Трактором керував 37-річний місцевий мешканець, який не надав жодних документів, що засвідчували б законність його дій.

У четвер, 21 травня, під час несення служби поліцейські сектору реагування патрульної поліції Калуського відділу виявили та затримали в с. Підмихайля вантажний автомобіль з піщано-гравійною сумішшю. Цей факт задокументовано поблизу р. Лімниця, автомобілем керував місцевий мешканець, який не мав відповідних документів для видобування і перевезення суміші.

У двох випадках павоохоронці транспортні засоби вилучили та розпочали кримінальні провадження: на Снятинщині за ч. 1 ст. 240 (Порушення встановлених правил охорони надр, якщо це створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи довкілля) ККУ, а на Калущині за ч. 3 ст. 240 (діяння, вчинені на територіях чи об’єктах природно-заповідного) ККУ. Досудове розслідування триває.

Поліція Прикарпаття нагадує, що видобуток піщано-гравійної суміші та інших корисних копалин у заплавах та руслах річок заборонений природоохоронним законодавством.

Читайте також:
На Прикарпатті злапали чоловіка, який крав гравій біля річки Черемош

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*