четвер , 06.05.2021

Тотальна перевірка: у Прикарпатському університеті боряться з плагіатом

Студентські кваліфікаційні роботи, в яких під час перевірки буде зафіксовано перевищення допустимих меж, не будуть допущені до захисту

Під час останнього онлайн-ректорату було прийнято рішення щодо тотальної перевірки всіх бакалаврських та магістерських студентських робіт на їх унікальність. Раніше така перевірка була вибірковою, інформує пресслужба університету.

Наказом ректора встановлена допустима межа запозичень відповідно до рекомендацій менеджерів систем перевірки на оцінку рівня унікальності «Plagiat.pl» та «Unicheсk». Вона становить 50 % за критерієм 5 слів підряд та 25 % за критерієм 25 слів підряд. Роботи, в яких під час перевірки буде зафіксовано перевищення допустимих меж, не будуть допущені до захисту, а результати перевірки будуть передані у структурні підрозділи для прийняття рішення відповідно до Положення про запобігання академічному плагіату в ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», затвердженого вченою радою університету і введеного в дію наказом ректора.

Роботи, які не будуть подані або подані несвоєчасно для перевірки на оцінку рівня унікальності, не будуть допущені до захисту на здобуття відповідного ОР.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*