п’ятниця , 17.09.2021

На Івано-Франківщині помер 40-річний священник

На 40-му році життя після тривалої хвороби відійшов у вічність настоятель храму Св. Димитрія Солунського, що в селі Якубівка Городенківського району, Роман Меленко.

Про це сьогодні, 6 травня, повідомили на сайті Коломийської єпархії ПЦУ.

“Від імені духовенства та вірних Коломийської Єпархії, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан висловлює щирі співчуття родині спочилого”, – йдеться у повідомленні.

Митрофорний протоієрей Роман Меленко народився 1 грудня 1980 року в місті Городенка.

У 2000 році вступив до Волинської духовної семінарії, а в 2003 році був переведений до Київської духовної семінарії, яку закінчив у 2004 році.

8 червня 2003 року, Преосвященним Єпископом Вінницьким і Брацлавським Геронтієм рукоположений в сан Диякона, а 20 липня цього року – в сан священника та призначений настоятелем парафії Вознесіння Господнього села Безводне Ямпільського району.

8 листопада 2004 року – возведений у сан Протоієрея. 30 вересня 2005 року Єпископом Коломийським і Косівським Іоаном (Бойчуком) призначений настоятелем Храму Святого Великомученика Димитрія Солунського села Якубівка Городенківського благочиння.

Поховають священника у п’ятницю, 8 травня. О 10.00 у храмі села Якубівка відбудеться Архієрейська Божествення Літургія та завершення Чину Похорону. Після цього тіло спочилого буде похоронене на цвинтарі села Передівання.

Читайте також:
У селі Тулуків, що на Снятинщині, помер 42-річний сільський голова

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*