середа , 29.09.2021

Львівські «Карпати» не можуть пройти тест на коронавірус

Брак коштів заважає приступити до тренувань аутсайдеру Прем’єр-ліги

Клуб Української Прем’єр-Ліги львівські “Карпати” через фінансові проблеми не має змоги пройти обов’язкове тестування на COVID-19, аби знову стати до тренувань.

Про це повідомив Виконавчий директор команди Ростислав Яцишин.

“Тестування проводити ми не готові, на це немає коштів. Ставив це запитання під час онлайн-засідання віцепрезиденту Української асоціації футболу Олегу Протасову, але жодної конкретики немає.

Крім того, у Львівській області ще не послабили карантин (послаблення заплановане з 15 травня — ред.). Тому команда не може повернутися до повноцінних тренувань”, — сказав Яцишин.

Львівські “Карпати” посідають останню сходинку турнірної таблиці Української Прем’єр-Ліги з 14-ма пунктами в активі і є головним кандидатом на пониження в класі.

Нагадаємо, що з 12 травня дозволені тренування у командних видах спорту для професійних команд на закритих базах, з дотриманням протиепідеміологічних вимог.

Очікується, що футбол в Україну може повернутися 30 травня, без глядачів. В УПЛ уже розробили календар решти сезону. Деякі тури передбачатимуть проведення двох матчів за тиждень.

Під час засідання 7 травня УАФ підтвердила необхідність проведення обов’язкового тестування клубів для відновлення тренувального процесу. Перевірку на коронавірус вже пройшли київське “Динамо”, чернігівська “Десна”, донецький “Шахтар”, “Колос” Ковалівка, полтавська “Ворскла”, “Олександрія”.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*