понеділок , 26.09.2022

З 22 травня на Прикарпатті запустили приміський пасажирський транспорт

Відновлюють також роботу стоматологічних клінік та кабінетів, проведення спортивних та релігійних заходів

В Івано-Франківській області дозволи роботу транспорту, стоматполіклінік, дитячих садків, спортивні змагання та релігійні заходи.

21 травня в облдержадміністрації відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зазначалося, що за останній тиждень відсотковий еквівалент кількості хворих на коронавірусну інфекцію на Прикарпатті склав 6,6 % на 100 тисяч населення. Це, своєю чергою, дає змогу, у відповідності до рішення Кабінету міністрів України, перейти до запровадження адаптивного карантину, повідомляє пресслужба ІФ ОДА.

Під час засідання присутні прийняли рішення про відновлення в області із 22 травня роботи стоматологічних клінік та кабінетів, міського та приміського пасажирського транспорту, проведення спортивних заходів загальною кількістю до 50 учасників без глядачів, релігійних заходів зі вставленою кількістю присутніх.

Слід наголосити, що надання стоматологічних послуг здійснюватиметься за умови дотримання усіх санітарно-гігієнічних вимог, прописаних Міністерством охорони здоров’я України.

Що ж до роботи громадського транспорту, то перевезення здійснюватимуться лише за наявності у пасажирів масок, а кількість людей у транспорті не перевищуватиме кількості сидячих місць.

Дошкільні заклади освіти області відкриють з 1 червня. Працюватимуть вони за визначеними Урядом правилами.

Читайте також: У перший тиждень пом’якшення карантину у Франківську запрацюють п’ять садочків

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*