четвер , 23.09.2021

За зґвалтування і доведення до самогубства власної малолітньої доньки франківець отримав 15 років тюрми

Він систематично проти її волі вступав з нею у статеві зносини, використовуючи її безпорадний стан

Учора, 18 травня, колегія суддів Івано-Франківського міського суду завершила розгляд та винесла вирок у кримінальній справі стосовно чоловіка, який зґвалтував малолітню.

40-річного жителя Івано-Франківська підозрювали у вчинені злочинів передбачених ч. 4 ст. 152  ККУ (зґвалтування, що спричинило особливо тяжкі наслідки, а також зґвалтування малолітньої) та ч.3 ст. 153 Кримінального кодексу України (задоволення статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства, погрози його застосування або з використанням безпорадного стану потерпілої особи вчинене щодо малолітньої чи малолітнього, якщо воно спричинило особливо тяжкі наслідки). Про це інформує пресслужба Івано-Франківського міського суду.

Під час розгляду кримінального провадження колегія суддів Івано-Франківського міського суду встановила, що обвинувачений впродовж 2012-2016 років умисно і повторно, застосовуючи психологічний тиск, принижував людську честь і гідність власної доньки 1999 року народження. Він систематично проти її волі вступав з нею у статеві зносини, використовуючи її безпорадний стан. Дівчина ж в силу малолітнього віку не розуміла сутності сексуальних дій. Тому 17 серпня 2016 року в сквері, що на перехресті вулиць Шота-Руставелі – Красівського в Івано-Франківську, покінчила життя самогубством шляхом повішення.

У судовому засіданні підозрюваний усі обвинувачення у свою сторону заперечував та намагався переконати суд, що донька просто хотіла йому помститися та оговорити з мотивів особистої помсти. Проте його свідчення були спростовані показами свідків та зібраними доказами. Зокрема і передсмертною запискою, яку знайшли в кишені загиблої.

Оцінивши надані докази, дослідивши матеріали справи, а також врахувавши ступінь тяжкості вчинених злочинів, суд визнав підозрюваного винним у вчинені інкримінованих йому злочинів. Йому призначили 15 років позбавлення волі.

Читайте також: Неналежне реагування: семеро поліцейських покарані за бездіяльність в історії зі зґвалтуванням сироти

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*