вівторок , 19.10.2021

SOVA – ювелірні вироби для цінителів прекрасного

Золоті прикраси вважаються класикою, яка ніколи не вийде з моди.

Бренд Sova Jewels пропонує шанувальницям коштовностей вдале поєднання вишуканості, стилю і оригінальності.  Ювелірні вироби СОВА виготовляють виключно з високопробного золота різних відтінків.  Щоб дізнатися девіз компанії SOVA, варто звернути увагу на розшифровку абревіатури бренду:

  • S: stylish (стильно);
  • O: open (відкритість до прогресу та інновацій);
  • V: voicing (вираз індивідуальності);
  • А: amazing (вражаючий, приголомшливий).

Асортимент ювелірних виробів СОВА

Прикраси відомого українського бренду доступні в багатому розмаїтті. У кожнійой колекції запропоновані стильні браслети, сережки, кольє, персні, персні, підвіски, брошки, шпильки і багато інших коштовностей. Нещодавно виробник представив декілька нових колекцій виробів:

  1. For Love: витончені прикраси для цінителей стилю мінімалізм. В асортимент увійшли персні, сережки, підвіси, виготовлені з білого і жовтого золота.
  2. Glow: розкішні прикраси з білого золота з сяючими діамантами підкреслять індивідуальність і любов до стильних коштовностей.
  3. India: ця колекція – справжня знахідка для любительок індійського стилю. Яскраві камені гарантовано привернуть увагу до оригінального образу.
  4. LITKOVSKAYA: родзинкою дизайнерських прикрас цієї колекції стало неповторне поєднання жовтого золота, малахіту і блискучих діамантів.
  5. Savanna: вставки з анімалістиними принтами стали основною родзинкою підвісок, сережок, перснів нової колекції Савана. Такі прикраса підійдуть сміливим дівчатам, які люблять експериментувати зі стилем і не бояться виявляти індивідуальність.

Шанувальниці класики знайдуть в асортименті Sova Jewels прикраси, які завоюють любов з першого погляду.  Бренд СОВА також запропонує багатий асортимент ювелірних виробів з натуральними і синтетичними каменями.

Чому Sova Jewels – гідний вибір?

Коштовності цього бренду є втіленням розкоші, краси і впевненості в собі. Всі без винятку прикраси бренду СОВА виготовлені високопрофесіональними майстрами ювелірного мистецтва. Вартість коштовностей точно відповідає їх зразковій якості, довговічності і естетичній привабливості.

Якщо ви бажаєте піднести близькій людині вишукані прикраса від SOVA Jewels, але не знаєте, що саме вибрати, подарунковий сертифікат стане кращою ідеєю для сюрпризу!

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*