понеділок , 17.05.2021

Прикарпатці з початку року купили нових авто на $7 млн

У першому кварталі 2020 року в Івано-Франківську та області придбали 250 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $28 тис.

Сума витрат у січні-березні в регіоні склала $7 млн. Найпопулярнішою маркою було Renault, яких зареєстрували яких зареєстрували 50 авто на суму $750 тис без врахування вартості додаткового обладнання. Також попитом користувалися Toyota і Nissan, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Бестелером на Прикарпатті був кросовер Renault Duster. Крім нього були популярними Toyota RAV4 і Kia Sportage.

Серед зареєстрованих авто 30% – машини з дизельними двигунами, а середній об’єм двигуна становив 1,9 тис сантиметрів кубічних.

Загалом у першому кварталі 2020 року в Україні зареєстрували 20 тис нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $28 тис. Сума витрат у січні-березні склала $560 млн. Найпопулярнішою маркою в Україні було Renault, яких зареєстрували 3,5 тис авто. Минулого місяця через введення карантину в Україні продажі знизились на 16%, якщо порівнювати із березнем 2019 року.

Нагадаємо, у лютому в Івано-Франківську та області придбали 90 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $27 тис.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*