понеділок , 10.05.2021

Прикарпатський виш надасть свій гуртожиток для хворих на коронавірус

Керівництво Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу звільнило гуртожиток №2 під можливу локалізацію хворих на коронавірус для їхньої стаціонарної госпіталізації та лікування

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу готовий приймати у себе хворих на COVID-19 і забезпечити їх респіраторами. Про це інформує пресслужба ВНЗ.

«Пандемія – це проблема не тільки глобального, але й локального масштабу. Боротьба із нею зараз найактуальніша для кожного регіону України. Не є винятком й наша область. Вирішувати цю проблему ми маємо в єдності. Так, за сприяння ректора ІФНТУНГ Євстахія Крижанівського університет зі свого резервного фонду передав 100 респіраторів швидкій допомозі Івано-Франківська, 200 респіраторів управлінню з надзвичайних ситуацій при виконкомі Івано-Франківської міської ради», – розповідає начальник відділу охорони праці ІФНТУНГ Анатолій Сіроцінський.

Керівництво університету звільнило гуртожиток №2 під можливу локалізацію хворих на коронавірус для їхньої стаціонарної госпіталізації та лікування. При потребі університет забезпечить респіраторами медичний персонал і хворих на цьому об’єкті.

Читайте також:
У рейтингу вишів України Прикарпатський національний університет посів 13-те місце

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*