середа , 21.02.2024

На Прикарпатті рибпатруль виявив трьох браконьєрів на Бурштинському водосховищі

Загальна довжина всіх браконьєрських сіткоснастевих знарядь склала майже 600 метрів

Сьогодні, 16 квітня, у ході спільного рибоохоронного рейду Івано-Франківського рибоохоронного патруля, Чернівецького рибоохоронного патруля та ГО Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля” близько 1 години ночі на Бурштинському водосховищі біля с. Коростовичі Галицького району Івано-Франківської області на воді під час здійснення незаконного вилову риби виявлено трьох осіб на моторному гумовому човні з 3 од. заборонених сіткоснастевих знарядь лову загальною довжиною 190 метрів. В сітках знаходилася така риба: лящ – 9 екз., карась сріблястий – 6 екз, окунь – 2 шт, сом канальний – 1 екз., судак (маломірка) – 1 екз загальною вагою понад 13 кг. В човні також виявлено 2 шт. металевих здвоєних гаків («кішки»), та мішки для транспортування риби.

Для встановлення осіб порушників на місце події рибпатрульні викликали працівників Галицького відділення поліції Тисменицького відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області. Особи, що вчинили правопорушення, представлялися працівниками рибгоспу, проте, не надали жодних підтверджуючих документів.

Заборонені знаряддя лову, гумовий човен з мотором та незаконно здобуті водні біоресурси вилучено. Державними інспекторами за фактом даного порушення складено

три протоколи по ст. 85 ч. 4 (грубе порушення правил рибальства) КУпАП, опис-оцінку вилученого майна та водних біоресурсів.

Порушниками завдано збитків рибному господарству за незаконний вилов риби на суму 2584 грн.

Пізніше, близько 4 години рибпатрульні вилучили з акваторії Бурштинського водосховища 5 од. сіткоснастевих безгосподарських знарядь лову – ліскових сіток загальною довжиною 400 метрів, вічко 70 мм. В сітках виявлені 3 екз. карася сріблястого та 1 екз. ляща, які в живому стані негайно повернені у водойму. Складено акт виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.

Якщо Ви стали свідками порушень Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту риби та інших водних ресурсів – телефонуйте на «гарячу лінію» Івано-Франківського рибоохоронного патруля: (097) 392-72-80

Нагадуємо, що з 1 квітня на водоймах Прикарпаття діє режим нерестової заборони, яким зокрема передбачено, що на Бурштинському водосховищі промисловий вилов риби є заборонений з 1 квітня по 30 червня.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*