четвер , 06.05.2021

Затримок не буде: на Прикарпатті пенсійні виплати профінансують вчасно

Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області повідомляє, що станом на 30.03 фінансування пенсій за березень 2020 року завершено в повному обсязі.

“Під час заходів з протидії поширення коронавірусної інфекції одержувачі пенсій не відчуватимуть проблем із отриманням своїх виплат. На сьогоднішній день проведена робота з нарахування пенсій на квітень поточного року та формування виплатних документів”. – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, відповідно до ст. 47 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсії виплачуються щомісяця у строк не пізніше 25-го числа місяця, за який виплачується пенсія, виключно в грошовій формі організаціями, що здійснюють виплату й доставку пенсії, за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України, або перераховується на банківський рахунок цієї особи у порядку, який передбачений чинним законодавством.

З метою забезпечення стабільного фінансування виплати пенсій кожному пенсіонеру встановлено індивідуальну дату виплати пенсії протягом виплатного періоду, з 4 по 25 число щомісяця.

З 01.04.2020 року Головним управлінням Пенсійного Фонду України в області проведено автоматичний перерахунок пенсій (без додаткового звернення громадян) тим особам, які набули право на проведення перерахунку, передбаченого абзацами першим – третім статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

За результатами проведеного перерахунку дораховано страховий стаж та заробітну плату понад 28 тис. пенсіонерам, з них 9917 пенсіонерам підвищено розмір пенсії в середньому на 137,34 грн.

Читайте також:
Робота під час карантину: 10 вакансій для роботи віддалено

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*