четвер , 06.05.2021

Медики Шевченкового тепер мають «Renault Duster»

Минулого тижня голова Долинської райдержадміністрації Віктор Лаврик вручив працівникам Шевченківської амбулаторії новий автомобіль «Renault Duster».

Автомобіль придбаний у рамках реалізації державної програми для лікарів загальної практики сімейної медицини, які працюють у сільських амбулаторіях.

Завдяки спеціалізованому автомобілю сімейний лікар зможе  вчасно не лише надати медичну допомогу в разі такої потреби, але й проконсультувати та обстежити пацієнта, щоб попередити ускладнення чи захворювання. Адже у автомобілі знаходитиметься комплект телемедичного обладнання, електрокардіограф, спірометр, пульсоксиметр, автоматичний тонометр для вимірювання артеріального тиску та частоти пульсу, апарат для вимірювання рівня глюкози та холестерину, а також планшетний персональний комп’ютер, щоб лікар мав змогу оперативно вводити дані про хворого, повідомила пресслужба ОДА.

Загалом автомобіль допоможе значно скоротити відстань між пацієнтом та лікарем у сільській місцевості. Адже у медичного працівника відтепер є можливість дістатися до кожного жителя за короткий термін, що є дуже важливо, особливо коли йдеться про збереження людського життя.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*