четвер , 06.05.2021

Гірськолижний курорт “Буковель” сьогодні закривається на карантин

Від сьогодні, 25 березня, ТК “Буковель”зупиняє роботу витягів та достроково закінчує зимовий сезон.

Буковель зима

Нагадаємо, до цього часу гірськолижний курорт “Буковель”, незважаючи на карантин у країні, продовжував приймати туристів.

Як повідомляють на сайті “Буковелю”, вони долучаються до жорсткого карантину, який розповсюджуватиметься на всі послуги, на всій території комплексу і припиняє приймати туристів. Всі сервіси будуть закриті.

“Нам дуже сумно це констатувати. Погодні умови чудові, сезон катання міг тривати ще досить довго. Станом на зараз немає жодних юридичних причин для закриття, але в цій ситуації ми розуміємо, що кожен наступний день функціонування курорту — це гіпотетичний, додатковий ризик для життя та здоров’я наших гостей. А це те, чим ми не можемо і не будемо ризикувати”, – йдеться у дописі.

Щодо тих людей, які забронювали проживання в готелях “Буковель” на найближчий період, то їм не варто хвилюватись. Гостей, які через ці обставини не зможуть скористатись заброньованими послугами, просять писати звернення на пошту web@bukovel.com для вирішення даного питання.

Станом на 14:40 24 березня в Україні офіційно зафіксовано 97 випадків захворювання на коронавірус, із яких 3 летальних. В Івано-Франківській області станом на той же час було зафіксовано 5 випадків захворювання на коронавірус, один із яких летальний. Також в Івано-Франківську померли дві жінки, які були госпіталізовані з підозрою на коронавірус. Наразі перевіряється, чи у них був COVID-19.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*