вівторок , 22.09.2020

В Івано-Франківську командира роти Нацгвардії засудили за дідівщину

Одного нацгвардійця офіцер збив з ніг ударом в обличчя, іншого бив гумовою палицею.

Із заробітної плати капітана, командира роти військової частини 1241 Національної гвардії Парсенюка Р. В. протягом двох років будуть стягувати 20% на користь держави.

Днями Івано-Франківський міський суд визнав винним командира роти у перевищенні військовою службовою особою влади чи службових повноважень, пише Панорама з посиланням на Курс.

У матеріалах справи вказано, що командир 8 грудня 2019 року у приміщенні канцелярії запідозрив підлеглого солдата, який повернувся зі звільнення, у вживанні алкоголю і вдарив його в обличчя. Від удару строковик впав і вдарився потилицею до шафи. У нього діагностували рану в тім’яній ділянці голови і подряпини на обличчі.

За кілька хвилин у казармі командир роти запідозрив ще одного солдата у вживанні алкоголю і тричі вдарив його гумовою палицею по сідницях. Внаслідок ударів солдат отримав забій з травматичним набряком та синці на сідницях.

Під час досудового розслідування Парсенюк уклав угоду про визнання винуватості з прокурором. Потерпілі не заперечували проти укладання угоди.

Суд затвердив угоду про визнання винуватості і призначив офіцеру покарання у вигляді службового обмеження для військовослужбовців на строк 2 роки із відрахуванням 20% із суми грошового забезпечення в дохід держави.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*