понеділок , 10.05.2021

Боротьба з коронавірусом на Прикарпатті: в ОДА обмежують вхід для відвідувачів

Рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

У зв’язку з поширення у світі коронавірусної інфекції COVID-19 в обласній державній адміністрації запроваджують заходи щодо попередження розповсюдження нового інфекційного захворювання. Про це йдеться в розпорядженні ОДА від 16.03.2020 року № 164.

Так, відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», протоколу №9919/5/1-20 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 року, протоколу №1 спільного позачергового засідання регіональної комісії питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та тимчасової обласної протиепідемічної комісії від 11.03.2020 року та з метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19):

  1. Запровадити з 17.03.2020 року: обмеження входу відвідувачів до адміністративної будівлі на вул. Грушевського, 21; проведення температурного скринінгу працівників обласної державної адміністрації та її відвідувачів, негайне скерування додому для самоізоляції та звернення до сімейного лікаря осіб, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань; максимальне переведення здійснюваної працівниками обласної державної адміністрації роботи на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій; режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливості – здійснення дезінфекційних заходів.
  2. Рекомендувати органам державної виконавчої влади та органам місцевого самоврядування області запровадити додаткові заходи щодо запобігання поширенню в установах коронавірусної інфекції (COVID-19).

Читайте також: Карантин у Івано-Франківську: призупиняють роботу громадського транспорту

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*