субота , 13.07.2024

Нема грошей і нема роботи: рогатинські дорожники перейшли на скорочений робочий тиждень

“Рогатинська дорожня експлуатаційна дільниця” ДП “Івано-Франківський облавтодор” перейшла на скорочений робочий тиждень.

гроші, ремонт дороги

12 лютого за ініціативи керівництва філії «Рога­тинська ДЕД» відбулася зустріч голови райдержадміністрації Сергія Канюки та голови районної ради Павла Андрусяка з керівником філії Василем Третяком та його заступником Степаном Гензою.

Темою обговорення стала ситуація, яка склалася в організації, повідомили в Галицькій РДА.

«Як відомо, “Рогатинська дорожня експлуатаційна дільниця” ДП “Івано-Франківський облавтодор” забезпечує утримання у належному технічному стані автомобільних доріг державного та місцевого значення, в тому числі і на території Галицького району. Станом на сьогодні через недофінансування галузі дорожники опинилися в складній фінансовій ситуації, що привело до скорочення робочого тижня. Водночас під загрозою закриття перебувають бази відділень у Галичі та Залукві», – йдеться у повідомленні.

Учасники зустрічі обговорили ряд пропозицій щодо вирішення існуючих проблем та збереження робочих місць і матеріальної бази галицьких дорожників. Вирішено залучити бригаду Рогатинської ДЕД до проведення ремонту доріг у населених пунктах району з наступним фінансуванням виконаних робіт з коштів районного та бюджетів сільських рад.

Читайте також:
У Рожнятівському районі люди вимагають ремонту дороги