понеділок , 28.09.2020

Перевірили Івано-Франківський молокозавод – масло можна їсти

Продукція Товариства  з додатковою відповідальністю “Івано-Франківський міськмолокозавод” є безпечною для здоров’я.

Івано-Франківський молокозаводПро це повідомляє Управління економічного та інтеграційного розвитку.

У зв’язку з інформацією у ЗМІ щодо низької якості продукції ТДВ “Івано-Франківський міськмолокозавод” управлінням економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради зроблено запит до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області щодо здійснення перевірки продукції зазначеного виробника.

З 4 по 6 лютого Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели позапланову контрольну перевірку.

Під час перевірки виявили, що на підприємстві не було належним чином забезпечено систему простежуваності технологічного процесу, ефективність та дієвість діючої внутрішньої системи управління якістю та безпечністю харчових продуктів.

За результатами перевірки складено відповідні акти та приписи щодо усунення порушень, підприємством взято до уваги заявлені рекомендації та ліквідовано порушення технологічного процесу.

З січня на ТДВ “Івано-Франківський міськмолокозавод” розроблені, впроваджені та застосовуються процедури, засновані на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР), розроблені ДП “Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” (сертифікат №UA.JF.HACCP.3-19, (REV.1), зареєстрований 02.01.2020р., дійсний до 28.01.2022р.).

Крім того, під час перевірки відібрали взірці продукції для дослідження на вміст рослинних жирів, зокрема чотирьох видів масла солодковершкового з різним відсотком жирності, виготовленого у листопаді – грудні 2019 року та трьох видів масла, виготовленого у січні – лютому 2020 року.

Згідно з експертним висновком Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби у продукції ТДВ “Івано-Франківський міськмолокозавод”, виготовленої у січні-лютому 2020 року, вмісту рослинних жирів не виявлено, продукція повністю відповідає зазначеним нормам, є безпечною та придатною для споживання.

Також, за даними перевірки взірців масла ТДВ “Івано-Франківський міськмолокозавод” в харчоблоках дошкільних та освітніх закладів міста Чернівці, згідно з висновками Чернівецької регіональної державної лабораторії Держспоживслужби та ДП “Чернівецький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” зазначена продукція не містить рослинних жирів та відповідає технічним умовам за мікробіологічними показниками.

Читайте також:
У Франківську скасували закупівлю 26 тонн сиру для шкіл від міського молокозаводу

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*