середа , 22.09.2021

На Прикарпатті помер 92-річний ветеран УПА Дмитро Сливчук

13 лютого на 92-у році життя відійшов у засвіти голова Верховинської районної станиці Братства вояків УПА Дмитро Сливчук.

свічка пам'яті

Про це у мережі Facebook повідомив місцевий журналіст Роман Клим, пише Бліц-Інфо.

“Сьогодні на 92-у році життя відійшов у засвіти голова Верховинської районної станиці Братства вояків УПА Дмитро Сливчук. Вічна пам’ять Вам, Герою! Своїм прикладом ви надихали й надихатимете ще не одне покоління горян”– йдеться в повідомленні.

Коли на сході почалася російсько-українська війна, на той час ще 87-річний ветеран УПА Дмитро Сливчук звернувся до районного військового комісаріату з письмовим проханням мобілізувати його до лав Збройних сил України.

Ветеран запевняв, що військову справу знає, бо з 15 років був зв’язківцем в УПА на псевдо “Дмитрик”. Двічі був поранений, дивом врятувався із засідок. Тоді прийняти заяву добровольця військкомат відмовився, посилаючись на обмеження за віком.

Довідково: Дмитро Сливчук народився 8 листопада 1928 року в селі Красник, Верховинського району, Івано-Франківської області. Був найстаршим із шести дітей. Батько чотирьох дітей і дідусь багатьох онуків. Мешкав у селі Ільці цього ж району.

Читайте також:
У Яворові помер почесний професор ПНУ, знавець Гуцульщини Петро Лосюк

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*