п’ятниця , 07.05.2021

На Прикарпатті виявили дві сім’ї, де батьки не доглядають за дітьми

Працівники ювенальної превенції Івано-Франківщини відвідують сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та у яких виховуються діти, щоб перевірити умови проживання та виховання неповнолітніх.

Разом з представниками служб у справах дітей та фахівцями центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді поліцейські з’ясовують, чи діти у цих сім’ях не страждають попри матеріальну скруту, ще й через безвідповідальність та байдужість батьків, інформує Ювенальна Превенція Прикарпаття.

Такі факти цими днями виявили працівники ювенальної превенції Коломийського та Снятинського районів. Серед них як вперше зафіксовані, так і повторні випадки ухилення батьків від турботи про виховання своїх дітей.

У кожному випадку поліцейські вживають належних заходів для захисту прав та інтересів неповнолітніх, а батьків, які нехтують батьківськими обов’язками, притягують до відповідальності. Здебільшого за те, що через лінощі чи надмірну пристрасть до алкоголю не забезпечили прийнятних для нормального життя та розвитку своїх дітей умов.

Читайте також:
У Коломиї жінка залишила трьох маленьких дітей на п’яного чоловіка

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*