четвер , 06.05.2021

“Мама вб’є”: дівчина з Прикарпаття відновила цноту, бо боялась батьків

Відновити цноту і знову стати незайманою – такі операції стають дедалі популярнішими в ‎Україні, кажуть лікарі.

відновлення цноти

Буває, що дівчата ‎йдуть на це по декілька разів. Водночас причини, які підштовхнули до такого кроку, різні; пише BBC News Україна.

‎Боялась мами

‎”У нас так заведено: секс до одруження – це погано. Це гріх. Бо від ‎таких ‎стосунків можна отримати багато проблем: певні травми, захворіти на ‎СНІД ‎чи інші венеричні інфекції, завагітніти, а ще як він з тобою не ‎захоче ‎одружитися, то, вважай, що в тебе назавжди зіпсоване життя…” – розповідає дівчина із невеликого прикарпатського села.

Вона просить не називати свого імені, адже цим можна нашкодити її ‎майбутньому.

Дівчина каже, що про секс з мамою не говорили, часто ходили до церкви, а там казали, що секс до весілля – це ‎гріх.

“Перший секс у ‎мене був у 18 років. Коли я вже стала студенткою. Я ‎любила його, він мене. ‎Ми вважали, що уже достатньо дорослі для цього. Мама ж ‎підозрювала щось не те. Саме тоді вона ‎наполегливо тягнула мене ‎до гінеколога. Хотіла перевірити, чи я ще “дівчинка”.

“Я не зізналась, що в мене був ‎секс. Боялась, що мама мене вб’є. Але розуміла, що так легко мені усе це не ‎зійде з рук. Мене будуть цькувати, про ‎мене знатиме все село, люди ‎кепкуватимуть. А мама, якщо не вб’є, то ‎взагалі відвернеться. Це було дуже ‎страшно”, – додає вона.

“Я знала, що ‎роблять такі операції. Багато про це ‎читала в інтернеті. Пішла до ‎лікаря і запитала про відновлення цноти. Мені ‎все гарно пояснили, і я ‎наважилась зробити таку операцію. Лише в ‎такий спосіб мама б ні про що не ‎дізналася”, – розповідає свою історію одна з дівчат.

Вона позичила гроші у кількох ‎друзів, причини їм не сказала. “Мені ‎зробили операцію і запевнили, що тепер ‎сміливо можу йти до ‎гінеколога і переконувати, що я ні з ким не ‎спала. Так і сталося. Ніхто ні про ‎що не дізнався”, – розповідає свою історію одна з дівчат.

Лікарі-‎гінекологи підтверджують, що такі випадки є. В основному це ‎дівчата 18-20 років з невеликих містечок та сіл. ‎

‎”Так, ми таких дівчат оперували. Вони справді приходять через батьків. ‎Поки ‎мама збирається її відвести до гінеколога, дівчинка швиденько біжить ‎до лікаря сама, щоб мама нічого не запідозрила. Я вважаю, що це ‎просто ‎неправильне виховання. Мамі потрібно не залякувати доньку, а ‎нормально ‎пояснити. Або принаймні ‎сприйняти ‎дитину такою, якою вона є”, – розповідає акушер-гінеколог, фахівець з ‎гіменопластики ‎Олена Бартловська. ‎

Психологи ж кажуть, що такі дівчата стають дуже замкнутими. Вони ‎мало ‎спілкуються, невпевнені в собі та залякані. І дуже часто батьки ‎навіть ‎не здогадуються, що є причиною такої поведінки.‎

Чому це роблять

Дівчат, які роблять гіменопластику – операцію з відновлення цноти – івано-франківські ‎лікарі ‎поділяють на три категорії:

  • це дівчата 18+, яких зґвалтували або вони ‎бояться реакції батьків,
  • дівчата 22 – 27 років, які свідомо ‎обманюють ‎чоловіків задля власної вигоди,
  • жінки 30+, які роблять це ‎заради розваги й ‎нових відчуттів.

Точну кількість дівчат, які вдалися до такої ‎операції, підрахувати складно. Адже гіменопластику роблять і в державних, і в приватних клініках.

У державних лікарнях такі ‎операції не облікують. Адже це не лікування, а просто жіноча ‎примха. Зробити гіменопластику готові, але розповідати про це – ні.

Частіше такі ‎операції роблять у приватних ‎клініках. Медики зізнаються, що в основному ‎дівчата відновлюють цноту, щоб вийти ‎заміж за іноземця. ‎

На Прикарпатті досить багато студентів-іноземців, особливо, ‎мусульман. ‎Зрозуміло, що деякі з них шукають українок для створення сім’ї. ‎Але релігія ‎їм забороняє одружуватись з тими, які мали ‎статевий акт. Тоді ‎дівчата йдуть на хитрість – роблять операцію з ‎відновлення дівочої пліви, успішно проходять перевірку на цнотливість та ‎створюють щасливі сім’ї.‎

Види та ціна гіменопластики

Франківські лікарі запевняють, що до 18 років не проводять таких ‎операцій. ‎Повнолітні повинні пройти огляд ‎у ‎гінеколога, здати загальний аналіз крові, перевірити кров на ‎згортання і здати аналізи на ВІЛ/СНІД, гепатит та сифіліс. ‎

Гіменопластика ‎буває двох видів: тимчасова, коли перший раз у статеві ‎зносини можна ‎вступити в межах 7 – 10 днів після операції, і ‎довготривала, коли ‎вступити у статевий контакт можна через місяць, рік чи, ‎навіть, 10 років.

У ‎першому випадку краї дівочої пліви просто зшиваються ‎між собою. Через ‎кілька днів шви розсмоктуються. Операція не є складною. ‎Вона триває 5-7 ‎хвилин і вартість починається від 3 тисяч гривень.

У ‎другому випадку ‎відновлення цноти відбувається шляхом ‎зшивання тканин у ‎піхві. Процедура триває близько години. Протягом місяця ‎заборонений статевий ‎акт, адже необхідно, щоб усе гарно зрослось. Якщо ‎дівчина мала більше ‎трьох статевих партнерів, у неї змінюється об’єм піхви. ‎Тоді стінки піхви ‎підколюють спеціальною рідиною, щоб зменшити об’єм. ‎Вартість операції ‎зростає від 5 до 8 тисяч гривень.

Ціна на такі ‎послуги в Івано-‎Франківську дуже низька. В ‎інших містах ‎України ціна гіменопластики стартує від 10 тисяч гривень. У Києві ‎‎- 10-15 ‎тисяч гривень.

Хоча, ціна залежить і від кваліфікації спеціаліста – ‎чим ‎відоміший хірург, тим вища вартість. За кордоном процедура ‎дуже ‎дорога – від тисячі євро. Тому часто дівчата приїжджають в Україну, щоб зробити такі операції. ‎

‎”Це нормальні речі. Дівчина знайшла собі старого, багатого чоловіка. ‎А ‎йому важливо, щоб вона була незайманою. Тому дівчата роблять ‎таку ‎пластику”, – говорять ‎гінекологи. ‎

У великих містах попит на гіменопластику набагато більший. Там ‎черги ‎розписані погодинно. Зрештою, така процедура перетворилася в ‎бізнес: ‎дівчата заробляють цим на життя, а лікарі називають все вищі ‎ціни.

Чи безпечно? ‎

Це залежить від багатьох факторів, зокрема, фаховості спеціаліста ‎та ‎відповідного шовного матеріалу. Якщо не робити це під час ‎бактеріального ‎вагінозу чи інших інфекцій – ускладнень не повинно бути. ‎

“Якщо ми використовуємо гіалуронову кислоту для звуження піхви – ‎це ‎не шкідливо. Гіалуронова кислота – природна речовина в ‎організмі ‎людини. До того ж штучно введена кислота самостійно ‎виводиться з ‎організму через кілька місяців. Звичайно, ми даємо відповідні ‎рекомендації ‎жінкам у післяопераційний період – не ходити в сауну, не ‎приймати гарячі ‎ванни та інше. Якщо не дотримуватися цих норм – може ‎бути інфекція”, – підсумовує лікар-гінеколог Ольга ‎Собко. ‎

Рідко можуть бути кровотечі – це якщо при операції зачепити ‎судину. ‎Гіменопластику можуть робити навіть косметологи. Але спеціалісти ‎не ‎радять йти до недосвідчених і недипломованих, адже наслідки можуть ‎бути ‎непередбачуваними. ‎

Прикарпатські ‎медики визнають – гіменопластика може тягти за собою ряд ‎психологічних ‎проблем. У тому числі з боку партнера. Наприклад, якщо чоловік змушує ‎свою дружину зробити гіменопластику заради нових відчуттів, то проблеми, ‎очевидно, в ньому.

Читайте також:
Як зрозуміти, що новий сексуальний партнер вам не підходить

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*