неділя , 27.09.2020

В українських заробітчан, які повертатимуться з Італії, на кордоні мірятимуть температуру

На кордоні з Європейським Союзом  у Закарпатті мірятимуть температуру у тих, хто їде з Італії.

Починаючи з вівторка 25 лютого на пункті пропуску автомобільного сполучення “Тиса” в Закарпатській області пасажирам будуть перевіряти температуру.

Про це інформує “Інтерфакс-Україна” з посиланням на главу Державної прикордонної служби Сергія Дейнеко.

“Завтра з 8.00 ранку там буде забезпечена також температурна перевірка всіх транспортний засобів і пасажирів, які прямують ними, з метою запобігання потрапляння осіб з ознаками коронавируса”. – зазначив Дейнеко.

За його словами, найбільш потенційно небезпечним є пункт пропуску для автомобільного сполучення “Тиса”, що розташований поблизу міста Чоп Закарпатської області.

Він розповів, що там виконуються нерегулярні рейси, близько 500 мікроавтобусів в тиждень, які перетинають державний кордон з України в Італію і в протилежному напрямку. Ними часто курсують українці, які знаходяться на заробітках в Італії.

Дейнеко підкреслив, в 99% випадків транспортні засоби, що прямують з Італії в Україну і навпаки, використовують саме цей пункт пропуску.

Також голова Держприкордонслужби зазначив, що є ще три пункти пропуску на кордоні з Угорщиною, проте вони менші.

Окрім цього пасажири, які прибувають в аеропорти “Бориспіль” і “Жуляни” рейсами прямого авіаційного сполучення з Італією, з вечора понеділка, 24 лютого, будуть проходити обов’язкову температурну перевірку.

Нагадаємо, за останньою інформацією, кількість загиблих в результаті спалаху коронавірусу в Італії у понеділок, 24 лютого, зросла до шести людей. 225 людини – інфіковані.

Італія перебуває на третьому місці у світі за кількістю випадків заражень після Китаю та Південної Кореї.

МЗС України рекомендує своїм громадянам тимчасово утриматися від поїздок до уражених провінцій італійських регіонів Ломбардія, Венето, Емілія Романья та П’ємонт.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*