понеділок , 24.02.2020

У Польщі виявили 64 нелегальних працівників з України

Посередницька агенція з Лодзі незаконно влаштувала на роботу 64-х громадян України.

робота в Польщі

Такі результати проведеної перевірки, про яку йдеться на сайті прикордонної служби Польщі, повідомляє Панорама з посиланням на Yavp.pl.

Агенція набирала на роботу приїжджих працівників і відправляла їх на одне з м’ясопереробних підприємств, яке розташоване на території Келецького повіту. Загалом туди було працевлаштовано 80 українців, однак переважна більшість – без дотримання вимог трудового законодавства.

Виявилося, що у 64-х громадян України не було або підписаних договорів, або жодних дозволів на легальне працевлаштування в Польщі. У деяких випадках люди виконували іншу роботу, ніж вказану в “освядченнях”.

З нелегальними працівниками, яких застали на робочу місці, прикордонники провели виховні бесіди. Жодних санкцій до них, в тому числі зобов’язань до виїзду, цього разу не застосовували. Натомість санкції можуть чекати нечесного посередника. Справу проти агенції з Лодзі передали до суду, який і визначить міру покарання.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2019 року прикордонники викрили посередницьку агенцію з Гданська, яка незаконно влаштувала на роботу 155 іноземців, переважно громадян України.

Читайте також:
У Польщі роботодавець побив українця, бо той не хотів працювати “на чорно”

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*