вівторок , 11.08.2020

24 ДТП трапилося на Прикарпатті у перший день снігопадів

В Івано-Франківській області за минулу добу зареєстровано 24 ДТП.

ДТП, Прикарпаття, ожеледиця

Здебільшого аварії траплялися через погодні умови на дорогах, незмінені шини на зимові і через порушення ПДР.

На щастя, аварії без потерпілих, інформує Панорама Прикарпаття з посиланням на сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Нагадаємо, 2 грудня в Івано-Франківській області та в обласному центрі ускладнилися погодні умови: від мокрого снігу на дорогах утворюється ожеледь, особливо в гірських районах.

Правоохоронці рекомендують по можливості не виїжджати без необхідності на власному автотранспорті, стежити за дорожнім станом та бути максимально уважними при будь-якій його зміні.

Щоб вчасно відреагувати на різке ускладнення умов пересування, необхідно дотримуватися Правил дорожнього руху та не виконувати небезпечних маневрів при пересуванні.

Також звертають особливу увагу водіїв щодо зміни літніх шин на зимові!

В жодному випадку не сідайте за кермо у нетверезому стані!

Пішоходів просять бути уважними особливо в вечірню пору доби і переходити дорогу лише у встановлених для цього місцях, а також виключно на зелений сигнал світлофору. Бережіть своє життя, будьте пильними на дорогах!

На автошляхах області працюють екіпажі секторів реагування патрульної поліції, тому якщо вам потрібна наша допомога – телефонуйте на лінію “102”.

Читайте також:
5+2 поради: як їздити водіям під час ожеледиці

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*