вівторок , 05.03.2024

Як Зеленський вечеряв у Франківську та що замовляв Коломойський – розповідь адміністратора ресторану

Колишній адміністратор відомих ресторанів на Прикарпатті розповів про смакові вподобання та поведінку Ігоря Коломойського і Володимира Зеленського.

Як Зеленський вечеряв

Любомир Станіщук, який працював офіціантом і адміністратором відомих ресторанів на “Буковелі”, в Яремчі та в Івано-Франківську, розповів, як обслуговував нинішнього головного олігарха країни Ігоря Коломойського і Володимира Зеленського, коли той ще не став президентом, пише Sotka.life 

“Чесно кажучи, я якийсь час навіть захоплювався цими людьми. Ігор Валерійович – дуже розумний і ерудований чоловік. Але відчувається, що він якось ставить себе вище всіх на світі, вище самого світу навіть, – розповідає Любомир. – Він любив домашню кухню, смажену картоплю вперемішку з яйцями. Десь-колись могли привезти кошерну їду. А захотів камбали – в Одесу полетів вертоліт…”

Був ще його товариш і основний, напевно, партнер – це Геннадій Боголюбов. А ще Ігор Палиця, якого в компанії називали Тато. А самого Коломойського – Дідо.

Чайові залишали, і немаленькі – на той час від 100 до 300 доларів за одне обслуговування і безпосередньо плюс 10% від їхнього рахунку, які ділилися на весь персонал – від технічних працівників до адміністрації.

“Не найбільші, – додає Любомир. – Найбільші з одного столика були 500 доларів. Це були якісь росіяни. Вони тоді тупо смітили баблом, кидали гроші по всьому ресторану… І один з них того вечора лишив мені на чай 500 баксів, причому він нічого особливого не замовляв – якийсь салат, чай, ще там щось…”

“95 Кварталу”, коли той був на гастролях у Івано-Франківську, забезпечували прийом, в тому числі і райдер. Спиртного на виступ команда не замовляла.

Потім прийшли в “Ресто” вечеряти.

“Ми їх запросили. Я підійшов до Володимира Зеленського, тепер вже президента, і спитав, чи він не хоче сфотографуватися з найкращими людьми в Україні. Він сказав, що хоче. Я покликав усю кухню – і ми сфоткалися”, – пригадує Любомир.

Любомир Станіщук каже, що та зустріч залишила гарне враження, позитивне: “Дуже весела, легка компанія”.

Повне інтерв’ю читайте на Sotka.if