п’ятниця , 19.04.2024

Ліга Чемпіонів: “Шахтар” зіграв у гостях в нічию із “Манчестер Сіті” (ВІДЕО)

Донецький “Шахтар” у вівторок, 26 листопада, провів свій черговий поєдинок групового етапу Ліги Чемпіонів.

Манчестер Сіті – Шахтар

Гірники в гостях зіграли у результативну нічию проти “Манчестер Сіті”, пише panorama.

Господарі поля прогнозовано відразу з перших хвилин зустрічі кинулися до воріт суперника, але шанси забивати гол були якраз у “Шахтаря”.

Спочатку Тете змарнував можливість відкрити рахунок, а потім Алан Патрік зі зручної позиції не поцілив у ворота.

На перерву команди пішли за рахунку 0:0, а у другому таймі обмінялися забитими м’ячами.

На 56-ій хвилині після передачі Жезуса Гюндоган влучним ударом вивів “Манчестер Сіті” вперед – 1:0. Надалі у господарів розігрався апетит, вони серйозно притиснули гірників до своїх воріт і були близькими до того, щоб забити другий м’яч.

Але гравці “Шахтаря” перетерпіли і дочекалися нагоди провести результативну контратаку. На 69-ій хвилині у складі гірників відзначився Соломон.

1:1 – результативна нічия у гостях, вельми непогано, враховуючи що статистика попередніх зустрічей проти цієї англійської команди не на користь гірників.

У другому матчі групи С італійська “Аталанта” вдома обіграла загребське “Динамо” з рахунком 2:0.

За тур до фінішу групового етапу “Манчестер Сіті” уже забезпечив собі перше місце у групі С – 11 очок, а інші три команди у заключних поєдинках боротимуться за другу путівку у плей-офф Ліги Чемпіонів та за путівку у плей-офф Ліги Європи.

Наразі у “Шахтаря” 6 очок, у “Динамо” – 5, і у “Аталанти” – 4.

У заключному турі “Шахтар” вдома прийматиме “Аталанту”, а “Динамо” зіграє вдома проти “Манчестер Сіті”.