вівторок , 19.10.2021

«Імідж Клуб» оголосив головного переможця осінньої акції

Поки хтось не вірить у розіграші, інші люди продовжують багатіти.

Ми дізналися, яка українська компанія робить своїх клієнтів щасливішими. «Імідж Клуб» багато років не тільки продає якісні товари, а й роздає грошові призи. Ми розповімо, хто ж став переможцем їхньої чергової осінньої акції.

Спершу познайомимо вас ближче з «Імідж Клубом». Компанія більше 15 років займається виробництвом і продажем товарів. Можна легко замовити продукцію для догляду за собою або для прибирання будинку. Також в асортименті – зігрівальні мазі та інші корисні засоби для людей похилого віку.

Для заохочення клієнтів «Імідж Клуб» уже не перший рік влаштовує масштабні розіграші грошових призів. Щоб приєднатися до переможців, потрібно стати клієнтом компанії – замовити товар по каталогу, який приходить на пошту. Один раз на сезон компанія влаштовує урочисте визначення головних переможців, де й дізнається ім’я нового щасливчика.

Імідж-клуб

На офіційному сайті «Імідж Клубу» можна знайти беззаперечний доказ сумлінності компанії: відео-інтерв’ю з черговою переможницею Ганною Спиридівною Щур із міста Київ. Представники «Імідж Клубу» відвідали пенсіонерку в неї вдома й запитали про враження. «Усі говорять, що це шахрайство, але з’ясувалося, що це дійсно правда», – описує свої відчуття Анна Спиридівна.

Процедура нагородження пройшла згідно з чинним законодавством. Анна Спиридівна підписала договір, після чого їй урочисто вручили сертифікат і грошовий приз від «Імідж Клубу». Тож не бійтеся брати участь в акціях чесних компаній і не втрачайте свій шанс на перемогу!

Імідж-клуб

Один коментар

  1. Обман…Нет победителей…
    Выкачка денег на ненужный това

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*