субота , 30.05.2020

Івано-Франківськ долучився всеукраїнської до акції “Рік без Каті” (ФОТО)

Кілька десятків іванофранківців приєдналися до всеукраїнської акції «Рік без Каті» з вимогою справедливості у розслідуванні вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк.

Катя Гандзюк, Івано-Франківськ

В Івано-Франківську акцію розпочали хвилиною мовчання, пише Курс.

Нагадаємо, Катя Гандзюк померла 4 листопада минулого року в опіковому відділенні Київської міської клінічної лікарні № 2. Після багаточисленних операцій у Каті відірвався тромб. Вона боролася за життя 96 днів після нападу на неї 31 липня 2018 року в Херсоні.

Як зазначив модератор акції Михайло Джогола, за цей рік покарані лише виконавці вбивства, а організатори відомі, але досі на свободі.

«Коли проходить рік і ми розуміємо, що навіть такі випадки не покарані і така смерть не зворушує українську владу знайти чесні методи слідства, немає чесних судів, немає чесних прокурорів навіть в таких справах фактично історичних, то, звичайно, нам дуже боляче за таку державу», – сказала активістка Наталія Сербин.

Івано-Франківськ, Катя Гандзюк

Ветеран АТО Андрій Фармуга наголосив, що Україна потребує величезної реформи судів.

«Бо ми прекрасно розуміємо, що рядові виконавці отримали якісь мізерні терміни і відбувають покарання, але люди, які це організували, вони були відпущені судом. А це дає можливість їм і впливати на свідків, і тиснути на слідство», – сказав Фармуга.

Сьогодні, у роковини смерті херсонської активістки Катерини Гандзюк, подібні акції проходять у 40 містах України та світу.

Івано-Франківськ, Катя Гандзюк

Один коментар

  1. Напади на активiстiв майже не розслiдують.
    https://petition.president.gov.ua/petition/73066

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*