вівторок , 19.10.2021

Мешканці Долини здобули першу перемогу – районна рада таки збереться, щоб переглянути тарифи на воду

Мешканці Долини, які блокували трасу Стрий – Івано-Франківськ, домоглися скликання позачергової сесії райради та перегляду питання про підняття тарифу на водопостачання та водовідведення.

Долина, протест

Нагадаємо, вчора, 11 листопада, у Долині райрада затвердила нові тарифи на водопостачання та водовідведення. Нові тарифи без ПДВ становлять 19,47 грн водопостачання і 21,75 грн – водовідведення.

Прийнятим рішенням обурилися мешканці Долини, які після скандування “Ганьба” депутатам у сесійній залі відправились перекривати дорогу Стрий – Івано-Франківськ.

Дорогу блокували до опівночі. Також була заблокована машина “швидкої” з головою райради Іваном Данилівим, інформує Панорама Прикарпаття з посиланням на КУРС.

Розблокували дорогу пікетувальники лише після запевнення, що сьогодні влада проведе зустріч з громадою.

О 10 годині в приміщенні райради з людьми зустрівся заступник голови районної ради Махайло Лаврів. Голова Іван Данилів у лікарні.

Під тиском громади заступник голови погодився скликати позачергову сесію сьогодні на 17 години. Депутати повторно розглядатимуть питання тарифу на воду.

Голова ОДА Денис Шмигаль сьогодні під час пресконференції зазначив, що втручатися у питання місцевого самоврядування не буде.

“Це компетенція районної ради. Якщо я буду втручатися, мені закинуть перевищення повноважень, корупцію”.

Також Шмигаль сказав, що Долинська райрада підняла тарифи не в зовсім коректний спосіб.

“Треба було налагодити комунікацію з людьми, обґрунтувати тарифи і зробити графік поступового підвищення. А не зразу у два рази”.

Голова ОДА рекомендує районній раді сісти за стіл переговорів з дюдьми. Переглянути тариф і сформувати графік поступового підвищення, запланувати у бюджеті на 2020 рік дотації підприємству.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*