понеділок , 16.12.2019

Війна за базар – франківський бізнесмен прийшов повертати собі ринок

Відомий івано-франківський бізнесмен Ігор Халаменда за допомогою поліції відновлює свою присутність на Центральному міському ринку.

ринок, Франківськ

Від самого ранку, 16 листопада, на території ринку тривають суперечки навколо того, хто є його власником, пише Панорама Прикарпаття з посиланням на Фіртку.

До Центрального ринку на вулиці Дністровський прибула поліція, Ігор Халаменда та присутні представники нових власників. Триває суперечка. Ігоря Халаменду не впускають у приміщення. Кричать “Бура геть!”, “Ганьба!”“Банду геть!”

Нагадаємо, 25 жовтня У фірмі «Торговий Сервіс», котра є власником і адмініструє центральний ринок в Івано-Франківську, заявили про незаконне захоплення підприємства і звернулися в поліцію та до суду, оскільки з 24 жовтня «Торговий Сервіс», згідно даних Мінюсту отримав прописку в місті Дніпро. Його нова власниця – Тамара Казанцева, зареєстрована у підконтрольній бойовиками Андріївці Волноваського району Донецької області. А керівником зазначили Олександра Туяхова.

У свою чергу, у відео, яке було знято у Києві, Ігор Халаменда стверджував, що нікому не продавав ТОВ “Торговий сервіс”, а “нових власників” центрального продуктового ринку називав рейдерами.

28 жовтня новопризначений керівник ринку Антон Довгий скликав журналістів та поінформував про плани нових власників: зменшити орендну плату та поборотися зі стихійною торгівлею. Однак документів на купівлю-продаж ринку не показав.

Що цікаво, вже 13 листопада у Єдиному державному реєстрі Міністерства юстиції оновилася інформація про власника та керівника товариства “Торговий сервіс”. Кінцевим бенефіціаром підприємства знову став Халаменда.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*