понеділок , 16.12.2019

Бурштинська ТЕС скорочує працівників і переходить на 4-денний робочий тиждень

Бурштинська ТЕС скорочує виробництво. Працівники компанії уже переведені на чотириденний робочий тиждень.

Бурштинська ТЕС

Про кризу на БТЕС, яка загрожує серйозними наслідками Бурштину, у відеозверненні до мешканців розповіла міська голова Руслана Джура.

За її словами, теплові електростанції України сьогодні не витримують російського (а Бурштинський острів – словацького) імпорту електрики, через що призупиняють чи згортають свою діяльність, пише Панорама Прикарпаття з посиланням на Курс.

Так, 7 станцій в Україні уже перейшли в режим роботи одного блоку. Це означає скорочення людей, недоотримання коштів місцевими бюджетами.

«Що стосується Бурштина. Ми уже 3 дні не отримуємо кошти на комунальні підприємства від компанії ДТЕК за тепло. Це означає, що комунальне підприємство не може виплатити заробітну плату людям, не може оплатити світло у місті, і, напевно, його будуть відключати. Очисні споруди, насосні, постачання води. Тому я звертаюся до бурштинців, які ще боргують: ми рятуємо самі себе», – сказала Джура.

З приводу ситуації на БТЕС у місті збирають екстрену нараду за участі керівництва Бурштина, депутатів обласної ради, представників ДТЕК. Будуть «радитися, як виживати далі».

Джура повідомила, що вчора отримала офіційну інформацію про переведення працівників Бурштинської ТЕС на чотириденний робочий тиждень, підрядних організацій – на триденний, а більшість ремонтних бригад просто зупиняють роботи.

“До кінця грудня ми недоотримаємо значної частини грошей, а це означає параліч багатьох галузей у місті”.

Головне завдання для Бурштина зараз – пройти опалювальний сезон без зупинок подачі тепла.

“Все інше вже навіть не розглядається. Просимо розуміння й підтримки мешканців… Хочу сказати ще одне: від тих, хто так підкладав плече новій владі 4-5 місяців тому, не чую жодних коментарів, дзвінків, пропозицій допомоги…”

Інформацію про переведення працівників на чотириденний робочий тиждень підтвердили і самі працівники ТЕС. Їм запропонували самим вибрати день тижня, у який не будуть приходити на роботу.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*