вівторок , 07.07.2020

Шмигаль обіцяє відремонтувати всі дороги Прикарпаття за чотири роки

Голова Івано-Франківської обласної адміністрації Денис Шмигаль вважає, що йому область дісталася в гарному стані, крім доріг та мостів.

Але новий очільник Прикарпаття обіцяє вирішити цю проблему.

«Для мене, в принципі, незрозуміла ситуація, як можна було Прикарпаття, в частині доріг і мостового господарства, довести до такого стану. Тут не йде мова про мого попередника – треба бути коректним.

Той критичний стан доріг і мостів, який сьогодні є на території Івано-Франківщини, склався точно не за останні п’ять років. Ситуація формувалася мінімум років десять, а може, і всі п’ятнадцять», – розповів Денис Шмигаль в інтерв’ю «Західному кур’єру».

Шмигаль розмірковує, чи це була чиясь умисна політика, щоб наша область не розвивалася. Чи тут відіграв роль той момент, що мостове господарство Івано-Франківщини найбільше в Україні. На Прикарпатті 1200 мостів на 4000 км доріг. Це в 5 разів більше, ніж в середньому по Україні.

«Франківщина насправді має дуже великий потенціал – і природний, і туристичний, і людський, освітній, промисловий. Питання в тому, що багато речей робилося нескоординовано.

Щоб вирішити проблему доріг і мостів, треба мінімум три-чотири роки. Якщо правильно виділяти фінансовий ресурс, ми можемо робити по 15-20% доріг кожного року. Всі дороги відразу відремонтувати не вийде, це зрозуміло.

Сьогодні ми працюємо над стратегією, які дороги треба робити в першу чергу. Це державні дороги, де є найбільший потік машин. Де потік менший, ті дороги будемо ремонтувати в другу чергу. І так далі. Але наголошую – зроблено буде усі дороги», – зазначив Шмигаль.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*