субота , 04.04.2020

Знайшли передсмертну записку – у поліції назвали причину самогубства 11-річної школярки

Як повідомлялося раніше, 12 жовтня у селі Бистриця, Надвірнянського району  11-річна дівчинка покінчила життя самогубством через повішання.

Бойчук Алла

Тіло малолітньої у сараї виявила матір близько 17:40 год. На місці події працівники поліції встановили, що 11-річна дівчинка покінчила життя через повішання на мотузці.

Як розповіла  начальник Ювенальної превенції Алла Бойчук, у суботу близько 8 години надійшло повідомлення про суїцид дитини. На території господарства виявлено тіло дівчинки, яка проживала з сім’єю. При огляді у дитини виявили передсмертну записку.

Також з’ясовано, що того ж дня матір заявила про побої. Жінка поїхала у лікарню. Батько з сином пішли на роботу. Дівчинка залишилася з бабусею.

Ознак того, що вона може скоїти самогубство  не було. Приїхавши з лікарні, мати виявила, що доньки немає, пише Панорама Прикарпаття з посиланням на сайт Фіртка.

Після пошуків її тіло виявили у підсобному приміщенні. Матір намагалася надати медичну допомогу, проте безрезультатно.

В записці зазначено, що причиною такого вчинку є конфлікти в сім’ї. Крім того, там дівчинка зазначила, що всіх любить, прощається з ними та просить пробачення. В сім’ї виховується ще одна дитина 2003 року народження. Відкрито кримінальне провадження та досудове розслідування.

«Те, що був конфлікт це зрозуміло, а що відбувалося далі, ми встановлюємо. Судячи з цього, конфлікт був не вперше. Сусіди їх характеризують, як звичайну сім’ю. Вони на обліку не перебували», – говорить Алла Бойчук.

На даний час причиною смерті є механічна асфіксія – удушення.

Цьогоріч це другий факт вчинення суїциду серед дітей. Перший факт був у Калуському районі.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*