неділя , 01.10.2023

Данилюк заявив, що пішов у відставку через можливе скасування націоналізації “Приватбанку”

Колишній секретар РНБО Олександр Данилюк заявив, що однією із причин написання ним заяви про відставку є “неправильна ситуація” із “Приватбанком”, націоналізацію якого можуть скасувати.

Про це Данилюк заявив у коментарі “ВВС Україна”.

За його словами, Приватбанк – одна з причин відставки.

“Це одна з проблем. Сподіваюсь, що моє рішення буде сприяти тому, що ми уникнемо неправильних рішень в процесі Приватбанку. Думаю, що це було почуто як всередині України, так і зовні”, – сказав він.

На уточнююче запитання, що саме він має на увазі, Данилюк відповів, що йдеться про можливе скасування націоналізації.

“Це дуже небезпечне рішення, яке посилає сигнал, що олігархи тримають владу, вони впливають на державні інституції. Це також буде червоне світло для нашої взаємодії з МВФ”, – наголосив екс-секретар РНБО.

Данилюк також виступив проти перемовин з колишніми власниками ПриватБанку, зокрема з Ігорем Коломойським.

“Я не розумію, про який компроміс може йтися. Якщо вони включають в себе виплату певної компенсації, тоді це називається не компроміс, а здача інтересів”, – сказав він і додав, якщо влада проігнорує його застереження, “то українцям треба хвилюватись”.

Нагадаємо, про заяву Данилюка на відставку стало відомо 27 вересня, сам він зазначив, що працюватиме на посаді секретаря РНБО до рішення президента. 30 вересня Президент України Володимир Зеленський погодив звільнення Данилюка.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*